Albânia

IMG_4964.jpeg
Albânia, 24 Ore, Albanês I njohur si “baroni i drogës”, arrestohet në Kosovë Gëzim Çela – 24 ore
Arrestohet në Kosove Gëzim Çela. Lajmi konfirmohet nga burime zyrtare të policisë së shtetit. Çela akuzohet për trafik droge dhe grup kriminal. Cela njihet si...
jav.png
Albânia, Shekulli, Albanês
Mbeti i vrarë 41-vjeçari, policia zbardh dinamikën e ngjarjes në Fier: Pati shkëmbim zjarri midis autorit dhe viktimës. I përfshirë edhe vëllai i të kërkuarit...
Lutfi_Dervishi-320.jpeg
Albânia, 24 Ore, Albanês Gati masat për të disiplinuar opozitën – 24 ore
Nga Lutfi Dervishi Skenat e pahijshme në Parlament me piramida karrikesh, flakadanë, dhe gardistë do të jenë një kujtim i hidhur i së shkuarës. Vendin...
f6bb41de-e859-4c3c-8737-025a707fe4f4_w1023_r1_s-770x433-1.webp.webp
Albânia, Shekulli, Albanês
Merr fund rivaliteti historik, Greqia dhe Turqia bien dakord të përmirësojnë marrëdhëniet mes tyre Publikuar më 07.12.2023 nga shekulli_admin Greqia dhe Turqia ranë dakord të...
IMG_4893.jpeg
Albânia, 24 Ore, Albanês Aplikacioni ByLock, dënimi i “Gylenistëve” dhe Jurisprudenca e GJEDNJ-së – 24 ore
Gurali Ibrahimllari Në praktikën e Gjykatës së Strasburgut, ka gjetur vend edhe shqyrtimi i disa çështjeve që lidhen me anëtarët e “Organizatës Terroriste Gyleniste..”, të...
image-8-830x600-1.png
Albânia, Shekulli, Albanês
“Vetëm Zoti e vendos fatin e secilit”, çfarë tregonte Naim Murseli për luftën që kishte bërë me vdekjen: 25 vjet më vonë, unë jam me...
Albânia, 24 Ore, Albanês SPAK ka paraqitur dokumenta të fallsifikuara
Kryebashkiaku i votuar i Himarës, Dhionisis Fredi Beleri, refuzoi të pyetet nga prokurorët e posaçëm, gjatë seancës kur në proces ishte radha e SPAK për...
fredi-beleris-748x450-1.jpg
Albânia, Shekulli, Albanês
Gjyqi ndaj Fredi Belerit merr një tjetër kthesë, prokurorët lexojnë dëshminë e të “arratisurit” nga Shqipëria Publikuar më 05.12.2023 nga shekulli_admin Procesi gjyqësor ndaj Fredi...
logo.png
Albânia, 24 Ore, Albanês Gjuha e urrejtjes eshte shtuar ne rrjetet sociale gjate konfliktit ne Lindjen e Mesme -
Në Shqipëri gjuha e urrejtjes po përdoret gjithnjë e më shumë në rrjetet sociale. Në diskutimet që shoqërojnë lajme të ndryshme në këto platforma, studiuesit...
1701698381_4072910177544114067152254017134048942284179n.jpg
Albânia, Shekulli, Albanês
Bashkëshorti pagoi 30 mijë euro për vrasjen, Liridona Murseli rivarroset në vendin e lindjes! Darka e fundit me dy fëmijët, vrasësi u pikas në restorantin...